با سلام از اینکه کانون آگهی و تبلیغات ” هنر شیعه “ را انتخاب نمودید از شما سپاسگزاریم….

ما تعدادی جوون خوش ذوق و با استعدادیم که هر یک از ما تخصص های خاصی در طراحی دارد و در این سایت بصورت مجازی دور هم جمع شدیم و سفارشات طراحی شما را بصورت غیرحضوری و در زمان مقرر تحویل خواهیم داد.
ما معتقدیم که جوون ایرانی از چالش های پیش رو پلی خواهد ساخت به سمت قله های موفقیت و خوشحال خواهیم شد که شما عزیزان ما را با سفارش های طراحی خود به چالش بکشید و هدف تک تک ما بدست آوردن لبخند رضایت شماست و برای این هدف تمام تلاش خود را خواهیم کرد.
این تضمین را به شما خواهیم داد که اولین سفارش شما آخرین سفارش نخواهد بود.
اما صبر کنید!!!
اینجا یک سایت معمولی نیست که فقط خدمات طراحی ارائه کنیم ما در کنار خدمات طراحی خود فروشگاهی را راه اندازی کردیم که در آن فایل های گرافیکی با کیفیت را برای فروش قرار میدهیم. فایل های طراحی ما اصولا یا وکتور هستند که قابلیت چاپ، برش سی ان سی استیکر و … را دارد و یا فایل های لایه باز با فرمت psd و tif میباشند که رزولوشن و اندازه مناسبی دارند و مناسب  برای چاپ در هر ابعادی میباشند…
همچنین…
به زودی زود ارائه محصولات هنری و دستساز که توسط کانون ساخته میشود را به آرشیو محصولات اضافه خواهیم کرد که میتوانید به راحتی سفاش خود را ثبت کنید و دب منزل محصول خود را دریافت و هزینه سفارش را پرداخت کنید.
با مدیریت: علیرضا یحیوی